خريد پرفكت مانى  ,خیریه سگال  ,بازی اندروید  ,گیربکس اتوماتیک  ,خرید از بانه  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,
www.villa-shomal.com .

www.villa-shomal.com

ويلا شهركي در سرخرود

ويلا در سرخرود : اين بناي ويلايي با حياط زياد در مجموعه ويلايي نشين با امنيت و سند شش دانگ داراي انشعابات كامل و جواز ساخت و پايان كار با طراحي  بناي نوساز به فروش مي رسد اين ويلاي ساحلي در شهر سرخرود داراي ملك مستقل و چهار ديواري است كه داراي زميني به مساحت 250 متر مربع و بنايي به متراژ 340 متر است و به قيمت 1 ميليارد و 200 ميليون تومان براي فروش مي باشد .

اين ويلا نزديك دريا كه در منطقه اقامتي ساحلي جنگلي تفريحي نوشهر تهراني نشين ويلا فوق العاده براي فروش در سايت ويلا شمال قرار گرديده است اين ويلا ساحلي با نماي  فوق العاده استثنايي حياط سازي شده به صورت زيبا و لاكچري در منطقه تفريحي اقامتي توريستي يكي از موارد مورد پسند مي باشد .

اين ويلاي شهركي قيمت مناسب كه با ملكه چهارديواري و مستقل و به قيمت اعلام شده براي فروش در سايت ويلا شمال ثبت گرديده كه كد ملك 1189 را دارد اين ويلا با سند شيش دانگ جواز ساخت پايان كار در سمت جنگلي در شهر ساحلي توريستي تفريحي رفاهي سرخرود براي فروش با تخفيفات اي فوق العاده و پرداختي قسطي و بلند مدت در اين سايت قرار دارد .

خريد و فروش ملك آپارتمان و ويلا در شهرهاي استان مازندران كه جز بهترين زيباترين و استثنائي ترين مناطق كشور در ايران مي باشد با املاك ويلا شمال و مشاورين برجسته و مجربي كه در اين املاك مشغول به كار هستند به راحتي ميسر مي شود ما  شما را به خريد آسان مطمئن و همچنين با سوددهي و با فكري اقتصادي به آينده دعوت مي كنيم .


برچسب: ويلا ساحلي زير قيمت ، ويلا ساحلي در سرخرود ، ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در سرخرود ، خريد ويلا ساحلي سرخرود ، ويلا شهركي در سرخرود،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۱ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۹:۳۰ توسط:www.villa-shomal.com موضوع:

خريد ويلا ساحلي در سرخرود

اين ويلا ساحلي سرخرود بسيار زيبا با ساختمان بنايي خوش‌ساخت و مدرن در شهر ساحلي توريستي تفريحي جنگلي سرخرود با متراژ زميني به مساحت 180 متر و زير بناي 120 متر مربع قرار گرفته است اين ويلا سرخرود كه در شهر توريستي ساحلي تفريحي سرخرود واقع گرديده است داراي سند تك برگ و جواز پايان كار براي اين ويلاي شهركي سرخرود به ثبت رسيده است.

اين ويلا داراي دهكده شهركي با نگهباني 24 ساعته و امنيت بالا ، فول متريال ، فول امكانات ، حياط طراحي شده ، درب ريموت و ضد سرقت ، نماي لاكچري ، طراحي داخلي زيبا ، منطقه بسيار خوش نشين و دلنشين و آرام و دنج براي فروش در سايت ويلا شمال توسط ادمين قرار دارد .

بهترين تضميني كه براي خريد ملك ، ويلا و آپارتمان در شهرهاي ساحلي و مناطق توريستي و رفاهي تفريحي وجود دارد اعتمادي است كه بين خريدار و فروشنده به وجود مي آيد كه مشاورين املاك ويلا شمال در اين امر ياري نموده و به شما كمك خواهند كرد تا خريد بسيار آسان و فروش مطمئني را در شهرهاي ساحلي شهركي و جنگلي استان مازندران در شمال ايران داشته باشيد .

يكي از مهمترين عوامل و بهترين پيشنهادهاي ويلا شمال خريد اين ويلا دهكده شهركي مدرن و لاكچري با قيمت اكازيون كه توسط مالك 300 ميليون تومان اعلام گرديده است مي باشد كد ملك 1190 براي ويلا دهكده شهركي سرخرود سند دار داراي ديد و منظري بسيار مناسب ميباشد كه درمنطقه ساحلي 
جنگلي تفريحي توريستي سرخرود و به فاصله نزديك به جاده اصلي قرار گرفته است .


برچسب: ويلا ساحلي زير قيمت ، ويلا ساحلي در سرخرود ، ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در سرخرود ، خريد ويلا ساحلي سرخرود،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۱ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۰:۳۸ توسط:www.villa-shomal.com موضوع:

اپارتمان ساحلي در شمال

اين آپارتمان ساحلي سرخرود در سرخرود شهركي ساحلي كه به فاصله ي 200 متري از جاده اصلي و 100 متري از دريا قرار دارد در  شهر زيباي ساحلي سرخرود واقع گرديده و در محيطي دلنشين و ساكت و آرام واقع گرديده است .
آپارتمان ساحلي شمال در سرخرود كه مساحت بناي آن سه اتاق خوابه 102 متري است با كد ملك 538 در سايت ويلا شمال براي خريد و فروش نقدي و اقساطي بلند مدت و كوتاه مدت قرار دارد اين آپارتمان شمال سرخرود  نماي بيروني بسيار فوق‌العاده و نماي داخلي بسيار شيك و مدرن و زيبا با طراحي و ديزاين فوق لوكس برند لاكچري با امنيت بالا داراي نگهباني ۲۴ ساعته است .
مدارك قانوني براي خريد و فروش بسيار مهم مي باشد از جمله مدارك قانوني ذكر شده  آپارتمان ساحلي سرخرود مي توان سند تك برگ شش دانگ عرصه و اعيان پايان كار و پروانه ساخت نام برد كه اين آپارتمان شمال در سرخرود شهركي زيبا ، فوق العاده لوكس برند اين مدارك قانوني را در بر دارد .


برچسب: خريد اپارتمان در سرخرود ، خريد اپارتمان ساحلي در سرخرود ، اپارتمان ساحلي در سرخرود ، اپارتمان در سرخرود ، خريد اپارتمان در سرخرود ، ويلا در سرخرورد ، خريد ويلا در سرخرود ، ويلا ساحلي در سرخرود ،،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۳۷ توسط:www.villa-shomal.com موضوع:

ويلا شهركي ساحلي در سرخرود

حياط اين ويلاي ساحلي در شهر توريستي تفريحي سرخرود داراي كف سازي شيك ، پوشش گياهي بسيار دلپذير ،‌ پاركينگ ، قرار داشتن در فاصله كمي از جاده اصلي ، ويوي بي نظير ، دسترسي آسان به مراكز خريد و تفريحي و محوطه آن داراي ديوار ميباشد اين ويلا سرخرود داراي چشم اندازي زيبا همراه با عدم ديد همسايگان به اين ويلا را ميتوان نكات كليدي خريد آن نام برد .

 

اين ويلاي شهركي و مدرن در شهر زيباي تفريحي تجاري رفاهي سرخرود قرار دارد نماي زيبا و متفاوت آن از ويژگي هاي آن به شمار مي آيد و آنرا با تمام پلاك هاي همجوار آن مجزا ميكند اين ويلا شهركي سرخرود از لحاظ ايمني در سطح بسيار بالايي قرار دارد و نكته ي حائز اهميت در اين ويلاي شهركي سرخرود وجود حياطي بسيار زيبا و شيك و دنج آن است .

 

اين ويلا ساحلي سرخرود با متراژ 109 متر مربع زمين ، 125 متر مربع زيربنا مي باشد اين بنا داراي 3 اتاق مستر ، حياط بدون مشرف ، درب ضد سرقت ، دسترسي آسان به مراكز خريد و تفريحي رفاهي از ويژگي هاي اين بنا ميباشد اين ويلا سرخرود با كد 1199 و با قيمت مشورت شده با مالك آن 500 ميليون تومان براي خريد شما شما مشتريان عزيز در سايت ويلا شمال توسط ادمين به ثبت رسيده است .


برچسب: ويلا ساحلي زير قيمت ، ويلا ساحلي در سرخرود ، ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در سرخرود ، خريد ويلا ساحلي سرخرود،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۲ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۲:۱۴ توسط:www.villa-shomal.com موضوع:

ويلا شهركي در سرخرود

اقساط بلند مدت براي اين ويلاي شهركي سرخرود كه به قيمت 600 ميليون تومان براي فروش به سايت ويلا شمال واگذار گرديده است اعمال مي گردد و شامل تخفيفاتي ويژه بسته به نوع پرداخت نقدي و اقساطي دارد مي باشد ويلاي منطقه تهراني نشين كه سند دار بوده است و با قيمت ارزان و ويژه خودش يكي از عوامل آسان خريد در شهرهاي شمالي ايران و استان مازندران و منطقه تفريحي توريستي رفاهي سرخرود براي فروش مي باشد .

ويلاي ساحلي در سرخرود در محدوده زيبا و تهراني نشين واقع شده است با محيطي آرام و دلپذير ، انشعابات نصب شده آب برق و نماي بسيار زيبا و محوطه سازي شده قرار دارد اين ويلاي هركي در شهر توريستي تفريحي اقامتي سرخرود با متراژ 105 متر مربع زمين دارد و بناي اين ويلاي لاكچري زيبا 130 متر مربع اعلام شده است داراي 3 اتاق خواب مستر مي باشد .

نزديك بودن به مركز خريد فروشگاه بانك بيمارستان ساحل از ويژگي هاي اين بناي مستقل در شهر سرخرود باشد كه از جمله ويژگي‌هاي بارز اين ويلاي مستقل توريستي سرخرود با محيطي بسيار دلنشين و آرام محسوب مي گردد و با كد 1200 در سايت ويلا شمال براي شما مشتريان عزيز ثبت شده است .


برچسب: ويلا ساحلي زير قيمت ، ويلا ساحلي در سرخرود ، ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در شمال ، خريد ويلا ساحلي در سرخرود ، خريد ويلا ساحلي سرخرود،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۲ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۲:۴۱ توسط:www.villa-shomal.com موضوع:
موضوعات
    موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
آمار
امروز : 48
دیروز : 2
افراد آنلاین : 1
همه : 531
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

http://www.monoblog.ir/ads/fb4a1af661a1397ded95f0fe7a798f6b.gif

لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
چت باکس
صفحات
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]